سفارش تبلیغ
صبا
نازک خیال
شایسته است که دانش مرد بر گفتارش افزون و خردش بر زبانش چیره باشد . [امام علی علیه السلام]
من به ایمیل کمتر سر می زنم! کامنت بگذارید
یــــاهـو
کل بازدیدهای وبلاگ
131739
بازدیدهای امروز وبلاگ
3
بازدیدهای دیروز وبلاگ
5
منوی اصلی

[خـانه]

[  RSS  ]

[شناسنامه]

[پست الکترونیــک ]

[ورود به بخش مدیریت]

درباره خودم
نازک خیال
مدیر وبلاگ : احمد نازک تن[168]
نویسندگان وبلاگ :
الهام خانوم (@)[29]


بسیجی بوده و انشاءالله مانده باشم. منتظرم صاحب امرمان بیاید. اگر بر ناروایی که از خودی سرزده صبر می کنم ، برای وجود دشمن است . و اگر بر آن صبر نکرده و نهیب می زنم ، برای وجود خطری بزرگتر است : دشمن اکبر!(نفس)
لوگوی وبلاگ
نازک خیال
فهرست موضوعی یادداشت ها
طنز[123] . سیاست[21] . یادداشت ها[15] . خبر[4] . سوال سرخ و پاسخ سبز[4] . عدالت . فرهنگ . فطر . آرشیو طنز دیماه 86 . آزار . آمریکا . اخلاق . اسارت . براندازی نرم . بردگی . جنگ نرم . خاطرات دوران جنگ . خاطره عبرت آموز .
بایگانی
یادداشتها
آورده بودند ! که : (طنز)
خاطرات طنز حج
نوشته های منتخب سایت
دی ماه 86
بهمن ماه 86
اسفند 86
پیوندهای روزانه

جریان احمدی نژاد [106]
حزب الله می رزمد [191]
صدای عدالت [182]
نیز هم [127]
نقطه سر خط [122]
[آرشیو(5)]

اوقات شرعی
لینک دوستان

تنها علمدار
گردان وبلاگی کمیل
متین نیوز
جعفر گلابی
صدای عدالت

لوگوی دوستان

خاطرات باورنکردنی یک حاج آقا - به روز رسانی :  1:57 ع 90/1/6
عنوان آخرین نوشته : وب حاج آقا راه اندازی شد !!

شیعیان اهل سنت واقعی - به روز رسانی :  9:4 ع 87/9/30
عنوان آخرین نوشته : غدیر حقیقت انکار نا پذیر تاریخ

جستجوی وبلاگ
:جستجو

با سرعتی بی نظیر و باور نکردنی و اعجاب انگیز متن یادداشتهارا کاوایش کنید!

اشتراک در خبرنامه
 
پارسی بلاگ
www.parsiblog.com

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن شکلک او ، کفرما! چهارشنبه 88 آذر 25 ساعت 9:23 صبح

گاه برخی اوضاع و احوال اطراف ما باعث یادآوری خاطراتی می شود که مدتهاست فراموشش کرده ایم. مثلا همین غائله مربوط به اهانت به عکس امام (ره) مرا یاد خاطره ای انداخت که نقل آن بی حکمت نیست:

خدا رحمتش کند حمیدرضا «ق » را. شهید شد. همان ابتدای انقلاب به دست منافقین . من و او بچه محل بودیم و هم سن و سال. بچه (تر!) که بودیم ؛ در شهرمان با او به کلاسهای قرائت و تلاوت قرآن می رفتیم. بچه ی باحال و شوخی بود.اما گاه شوخی هایش آثار بدی می گذاشت. صدایش خوب بود و به خاطر همین در تمام جلسات تلاوت قرآن ، خیلی تحویلش می گرفتند و معمولا جایش پیش استاد بود. درست کنار دست استاد می نشست و غلطهای دیگران را که استاد می گرفت ، او با صوت خوشش درست می خواند. طبیعی بود که حسادت بعضی ها برانگیخته شود. و استادها هم این را می دانستند. اما...استادها یک چیز را نمی دانستند:ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن تاکتیک ابوسفیانی! دوشنبه 88 آذر 23 ساعت 12:27 عصر

در منابع تاریخی آمده است که در ایام سخت وتلخ خانه نشینی علی پس از پیامبر، که واقعه بزرگ غدیر در جانشینی او نادیده گرفته شد ابوسفیان که تا آخرین لحظات فتح مکه از دشمنان خونی پیامبر وعلی به شمار می آمد به حضور امام رسید وبه اوگفت : چرا نشسته ای ؟ اگر بخواهی هزاران نفر رادر کوتاهترین زمان با شمشیرهای آخته دررکاب توحاضر خواهم کرد تا حقت را از خلیفه بگیری !که حضرت ضمن رد این پیشنهاد با فراستی الهی به اوگفت : نه ،به کمک تونیازی ندارم. من چگونه نصر را باجور به دست آورم؟ وادامه داد: ای ابوسفیان تو چقدر کینه ات نسبت به اسلام طولانی شده است؟! که بعنی تو همان ابوسفیان دشمن اسلام در چند ماه پیش هستی ومن فریب این تاکتیک جدید تورا نخواهم خورد!

دکترغلامعلی رجائی:هرچه ازاعلام نتیجه انتخابات می گذرد وزمان بیشتر به جلو می رود احساس می شود بعضی ها با مواضعی که اتخاذ می کنند در شرایط سخت تری ازگذشته قرارمی گیرند بنحوی که برگشت آنها به مواضع اولیه ،اگر نگویم غیرممکن می گردد ولی بسیار مشکلتر از قبل می شود.

این روزها بمباران خبری رسانه های همسودر باره پاره شدن تمثال مبارک امام خمینی در مراسم 16 آذر درتظاهرات دانشجویان در دانشگاه می باشد.برنامه پربیننده 20 و 30  – شنبه شب- تماما به این امر اختصاص یافته بود.

دراینکه این عمل بسیار زشت بوده وحتما توسط ضد انقلاب صورت گرفته من کمترین تردیدی ندارم وگمان نمی کنم هیچ مسلمان منصفی کمترین تردیدی داشته باشد.

دراینکه صدا وسیما هم نباید این تصویررا به این شکل پخش می نمود و با پخش این حرمت شکنی این همه احساسات مردم را جریحه دارکرد هم گمان می کنم بسیاری با من هم عقیده باشند.

در این رابطه برخی نکات به ذهن می رسد که شاید مرور آنها خالی ازفایده نباشد: ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن جمعش می کنیم! دوشنبه 88 آذر 23 ساعت 11:34 صبح

امروز درست 6 ماه از روزی که برادران سپاه به مسئولین اطمینان دادند که « جمعش می کنیم»! گذشت .

جمع شد؟ یا پهن و پهن تر،عمیق و گسترده ترو پیچیده تر شد؟

چقدر هزینه دادیم؟!

آبروی نظام؟ شهدا و خونهای ریخته شده؟ اعتبار و احترام مقدسات ؟ نفوذ بین مردم ؟ اعتماد ها؟ تردیدهای اساسی نسبت به اصول و مبانی حکومت دینی (و .. به تازگی خود دین!) تعمیق کینه ها،

چه زمان باید به خود بیاییم که روش « جمع کردن» برادران سپاه ، برای این بحران ، فتنه، مشکل، .. یا هر چیزی دیگری که شما آن را بنامید ؛ ناکارامد بوده و ادامه آن به صلاح و مصلحت راعی و رعیت نیست؟

هنوز سپاه بر طبل خود می کوبد! به روزنامه های زنجیره ای که به تصرف سپاه درآمده (کیهان،جوان، ایران، وطن امروز،جام جم، وو..) بنگرید! به اظهارات مصلحی (وزیر اطلاعات فعلی و نماینده اسبق ولی فقیه درنیروی زمینی سپاه ) دقت کنید . به بولتن داخلی سپاه ( صبح صادق) و ( رویدادها و تحلیلها ) نظری کنید. به تجمعات سازمانی سپاه با لباس شخصی؛ به ..... ..

 راستی ! به ادامه برنده شدن سپاه و موسسات وابسته به آن در مناقصه ها و خصوصی سازی ها و ...هم نگاهی بیاندازید!


اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن سخنان مهم سیدمحمدخاتمی درباره فتنه اخیر دوشنبه 88 آذر 23 ساعت 9:17 صبح

خاتمی اظهار داشت:«آیا اگر ما بگوییم روش مدیریتی که در کشور ماست با مصالح کشوربا ثروتمند شدن کشور سازگار نیست، با عدالتی که همواره شعار آن را داده‌ایم سازگار نیست با حیثیت و حرمتی که ما باید در منطقه داشته باشیم سازگار نیست، آیا بیان کردن این سخنان و دعوت به رعایت قانون اساسی و توجه به خواست‌های مردم معنایش براندازی و لطمه‌زدن به نظام است؟ آیا رفتارها و سیاست‌هایی که چهره انقلاب و نظام ما را کدر می کند و با مردم برخورد دارد زمینه ساز یاس مردم بخصوص نخبگان و جدا شدن از نظام و حکومت نیست؟آیا همین امور کمک به براندازی نمی‌کند؟»
ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن این خمینی بود! یکشنبه 88 آذر 22 ساعت 9:37 صبح

نسل جدید ما خمینی را نشناخته اند. به همین دلیل شاید در فتنه ای که بعضی دشمنان امام براه انداخته اند فریب بخورند . برای همین باید نسبت به اخلاقیات و روحیات و اعتقادات و منش سیاسی امام روشنگری کنیم.تهمت ها و دروغها را بزداییم و بگوییم آنچه امروز می گذرد با انچه  امام به دنبال آن بود بسیار فاصله دارد: من باب نمونه :

امام خمینی:  حرام است تعرض کردن به کسى که به من سب کند، به من فحش بدهد، عکس مرا پاره کند، مرا بزند، هر کارى بکند. 15آذر58(16 محرم 1400)


اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن تعطیلی زورکی حوزه! شنبه 88 آذر 21 ساعت 8:19 صبح

در خبرها آمده که حوزه علمیه قم روز شنبه در اعتراض به هتک حرمت حضرت امام (ره) توسط اغتشاشگران!! تعطیل است. این تصمیم از اواخر روز جمعه در صدا و سیما و زیر نویس های خبری پخش شده است. آقایان حوزه و کفن پوشان عزیز ! که سالها در برابر اهانت به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) در آزمون ضمن خدمت آموزش و پرورش ، اهانت به قران مجید در مراسم سازمان میراث فرهنگی ، اهانت به امام زمان (عج) در سخنرانی احمدی نژاد در اصفهان؛ اهانت به امام رضا (ع) در بردن هوگو چاوز کافر نجس دائم الخمر به حرم آن حضرت، اهانت به خانواده امام راحل ، اهانت به انقلابیون و افراد باسابقه ، اهانت به مراجع تقلید،و.... سکوت ورزیده بودند، امروز با پخش تصاویر مبهمی از آتش زدن عکس حضرت امام (ره) که معلوم نیست در چه زمانی؟ در چه مکانی؟ توسط چه کسانی؟ به چه نیتی؟ صورت گرفته است ؛ خوابشان در هم ریخته است!

ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن آشوبگر سبز! شنبه 88 آذر 21 ساعت 7:55 صبح

آشوبگر سبز!

درباره تیتر انتخابی لطفا به سرعت قضاوت نکنید! اول خبر زیر را بخوانید و بعد از خواندنش سعی کنید حدس بزنید ، که چه کسی با چه کسی درباره چه کسی سخن می گفته است؟!!

« ... من تو را برای مبارزه با این مرد که نافرمانی خدا را نموده ، اتحاد مسلمین را در هم ریخته ، آشوب کرده و تفرقه در بین جمع مردم انداخته دعوت نموده ام ...»

حالا سعی کنید گوینده و مخاطب را حدس زده و بگویید درباره چه کسی صحبت بوده است؟!  حتما  جواب را درادامه مطلب ببینید!!ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن دشمنی با امام! چهارشنبه 88 آذر 18 ساعت 9:24 صبح

می دانستم که صدا و سیما با خط امام مشکل دارد. سالهاست که امام در مقاطع حساس سانسور می شود. سالهاست که سخنان امام را نابجا پخش می کنند و از آن فقط به نفع خود استفاده می کنند . سالهاست که حرفی از فرمان 8 ماده ای امام نیست. سالهاست که منشور روحانیت امام فراموش شده! سالهاست که منشور برادری امام را بایکوت کرده اند. سالهاست که از وصیت نامه امام فقط بندهایی را می خوانند که به نفع خودشان باشد... این دشمنی و امام ستیزی را حتی مراجعی نظیر آیت الله صانعی هشدار داده بودند. اما نمی دانستم که برای رسیدن به مقاصد جناحی حاضر به توهین به امام هم هستند!! صدا وسیما در یکی از برنامه های رادیویی خود در سالهای اول انقلاب ، بمناسبت روز زن با خانمی مصاحبه کرد. از او پرسید الگوی شما کیست؟ او گفت : اوشین! امام گفت کسی که این برنامه را پخش کرده اگر عمدا و آگاهانه کرده باید مجازات شود. حالا امام کجاست تا ببیندکه صدا وسیما برای دشمنی با موسوی و کروبی و خط امامی ها حاضر شده تا پاره کردن عکس او را توسط  گروه نامعلوم و نامشخصی به نمایش بگذارد که چی؟ که چه چیزی را اثبات کند؟! که مثلا اثبات کند اینها با امام هم دشمنند؟!

اولا:..ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن کافرپرست مومن ستیز! سه شنبه 88 آذر 17 ساعت 11:12 صبح

وی در گفتگوی زنده تلویزیونی خود با شبکه اول سیما، هوگو چاوز را فردی انقلابی، معتقد به امام و... توصیف کرد، در حالی‌که مصرف مواد مخدر و بروز روابط ویژه هوگو چاوز با زنان خاص شناخته شده است. همزمان احمدی‌نژاد، نیکولا سارکوزی رئیس‌جمهور بدنام و پر مسأله فرانسه را، فردی توصیف کرده که...

 
اظهارات اخیر دکتر احمدی‌نژاد در تعریف از هوگو چاوز و نیکولا سارکوزی و باراک اوباما همزمان با تعریض‌های مداوم ایشان به شخصیت‌های نظام، موجب شگفتی در محافل سیاسی شده است.ادامه مطلب...

اظهار نظر شما عزیزان( )

نویسنده مطالب زیر: احمد نازک تن

عنوان متن دروغگو کیست؟ سه شنبه 88 آذر 17 ساعت 11:10 صبح

تکذیب آمار احمدی نژاد توسط وزیر خودش

در حالی که دکتر احمدی نژاد دوشب قبل در گفتگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد:تولید کشور با 40 درصد ظرفیت کار می کند، وزیر صنایع روز پنجشنبه این آمار را دروغ و ساخته و پرداخته عده ای مغرض دانسته است

اظهار نظر شما عزیزان( )

<      1   2   3      >

لیست یادداشت های آرشیو نشده این وبلاگ

با سلام، خداحافظ!
هشدار امام درباره خودمحوری دانشگاهیان و قوای مسلح
سخن امروزین امام!
سوال سرخ و پاسخ سبز - بخش چهارم
سوال سرخ و پاسخ سبز - بخش سوم
سوال سرخ و پاسخ سبز - بخش دوم
سوال سرخ و پاسخ سبز - بخش اول
فرمان 8 ماده ای امام
«کتاب قانون» رودرروی «اخراجیها»!
نامه ای به برادر نوری زاد
شکلک او ، کفرما!
تاکتیک ابوسفیانی!
جمعش می کنیم!
سخنان مهم سیدمحمدخاتمی درباره فتنه اخیر
این خمینی بود!
[همه عناوین(167)][عناوین آرشیوشده]


Powered by : پارسی بلاگ
Template Designed By : MehDJ


آمار وب فارسی